Contact

Adres

Windekind vzw

Schapenstraat 98

3000 Leuven

 

 

Tel. School: 016 24 11 10

Tel. DuOO centrum: 016 24 11 15

Tel. MFC: 016 24 11 13

Mail: vzw@windekindleuven.be

 

Contactpersonen

Algemeen directie Griet Smeets vzw@windekindleuven.be
  Toon Delauré vzw@windekindleuven.be
Afdelingsdirecties    
Directie paramedisch team Griet Smeets griet.smeets@windekindleuven.be
Directie ondersteuningsteam type 4 Toon Delauré toon.delaure@windekindleuven.be
Directie Buitengewoon Basisonderwijs (BuBaO) Geertrui Rayé geertrui.raye@windekindleuven.be
Directie Buitengewoon Secundair onderwijs (BuSO) Veerle De Haes veerle.dehaes@windekindleuven.be
Directie multifunctioneel centrum (MFC) Hilde Verhoeven hilde.verhoeven@windekindleuven.be
Contactpersoon ouders Marie Schokkaert marie.schokkaert@windekindleuven.be
Maatschappelijke dienst    
Onderwijs Marie Schokkaert marie.schokkaert@windekindleuven.be
MFC Stefanie van den Perre stefanie.vandeperre@windekindleuven.be
Busvervoer Sandra Goossens sandra.goossens@windekindleuven.be
Pedagogisch verantwoordelijken    
BuBaO type 4: leerweg 1 en kleuters Ellen Wirix ellen.wirix@windekindleuven.be
BuBaO type 4: leerweg 2 Kobie Knevels kobie.knevels@windekindleuven.be
BuBaO type 4: ervaringsleren Céline Tollenaere celine.tollenaere@windekindleuven.be
BuBaO type basisaanbod Kobie Knevels kobie.knevels@windekindleuven.be
BuSO type 4: ervaringsleren Céline Tollenaere celine.tollenaere@windekindleuven.be
BuSO type 4: OV1+ Sofie Verhaegen sofie.verhaegen@windekindleuven.be
MFC Flo Stalmans flo.stalmans@windekindleuven.be
Paramedisch verantwoordelijken Katrien Belmans katrien.belmans@windekindleuven.be
  Griet Tweepenninckx griet.tweepenninckx@windekindleuven.be
Coördinatoren DuOO centrum (ondersteuning type 4) Sofie Verhaegen ondersteuningtype4@windekindleuven.be
  Griet Tweepenninckx ondersteuningtype4@windekindleuven.be