Contact

Adres

Windekind vzw

Schapenstraat 98

3000 Leuven

 

 

Tel. School: 016 24 11 10

Tel. MFC: 016 24 11 13

 

Contactpersonen

Algemeen directeur Toon Delauré vzw@windekindleuven.be
Afdelingsdirecties    
Directie paramedisch team Toon Delauré toon.delaure@windekindleuven.be
Directie ondersteuningsteam type 4 Toon Delauré toon.delaure@windekindleuven.be
Directie Buitengewoon Basisonderwijs (BuBaO) Geertrui Rayé geertrui.raye@windekindleuven.be
Directie Buitengewoon Secundair onderwijs (BuSO) Veerle De Haes veerle.dehaes@windekindleuven.be
Directie multifunctioneel centrum (MFC) Hilde Verhoeven hilde.verhoeven@windekindleuven.be
Contactpersoon ouders Marie Schokkaert marie.schokkaert@windekindleuven.be
Maatschappelijke dienst    
Onderwijs Marie Schokkaert marie.schokkaert@windekindleuven.be
MFC Stefanie van den Perre stefanie.vandenperre@windekindleuven.be
Busvervoer Sandra Goossens sandra.goossens@windekindleuven.be
Contactpersoon voor stages Anne Vogelaers stage@windekindleuven.be
Orthopedagogen    

BuBaO type 4: leerweg 1

Ellen Wirix ellen.wirix@windekindleuven.be

BuBaO type basisaanbod

Freeke Campens freeke.campens@windekindleuven.be
BuBaO type 4: kleuters en leerweg 2 Anne Vogelaers anne.vogelaers@windekindleuven.be
BuBaO type 4: ervaringsleren Katrijn Vastmans katrijn.vastmans@windekindleuven.be
BuSO type 4: ervaringsleren Katrijn Vastmans katrijn.vastmans@windekindleuven.be
BuSO type 4: OV1+ Iris Denayer iris.denayer@windekindleuven.be
MFC Flo Stalmans flo.stalmans@windekindleuven.be
Paramedisch verantwoordelijken Sofie Van Tichelen sofie.vantichelen@windekindleuven.be
  Iris Denayer iris.denayer@windekindleuven.be 
Coördinatoren ondersteuningsteam (ondersteuning type 4) Sofie Verhaegen ondersteuningtype4@windekindleuven.be
  Griet Tweepenninckx ondersteuningtype4@windekindleuven.be